Deze website maakt gebruik van cookies Wij gebruiken cookies om je surfervaring op onze site te optimaliseren. Bezoek je onze website, dan vragen we je om akkoord te gaan met deze cookies. - Cookies Meer informatie Cookies toestaan

Begeleidingsdienst Vlaams Lasalliaans Perspectief

De begeleidingsdienst van het VLP wil een bijdrage leveren tot de kwaliteitszorg van de school. De begeleider ondersteunt processen maar zorgt ervoor dat hij/zij geleidelijk "overbodig" wordt: we helpen de school "zichzelf te behelpen".
We werken vraaggestuurd. Directeur, ondersteuner, mentor of leerkracht, ieder mag het initiatief nemen om ondersteuning te vragen. Deze aangevraagde interventies hebben altijd prioriteit.
Onze begeleiding werkt ook aanbodgestuurd. Om een blik te werpen op het aanbod van volgend schooljaar, kan je alvast de brochure downloaden.

 

 

 

Begeleidingsdienst BaO

Directeur
Geert Mortier
geert.mortier@vlp-scholennetwerk.be
0479 58 06 97
Niveaucoördinator / schoolbegeleider
Wim De Cock
wim.decock@vlp-scholennetwerk.be
0493 514 338
Identiteit en pastoraal
Joke Maex
joke.maex@vlp-scholennetwerk.be
0486 38 27 53
Schoolbegeleider
Miranda Tobin
miranda.tobin@vlp-scholennetwerk.be
0495 721 203
Schoolbegeleider
Jolien Van Den Berghe
jolien.vandenberghe@vlp-scholennetwerk.be
0479 52 81 58

Begeleidingsdienst SO

Directeur
Geert Mortier
geert.mortier@vlp-scholennetwerk.be
0479 58 06 97
Niveaucoördinator / schoolbegeleider
Didier Goemaere
didier.goemaere@vlp-scholennetwerk.be
0486 92 07 43
Identiteit en pastoraal
Joke Maex
joke.maex@vlp-scholennetwerk.be
0486 38 27 53
Schoolbegeleider
Ingrid Saelen
ingrid.saelen@vlp-scholennetwerk.be
0473 95 78 39

Vakbegeleiders

Hendrik Placestraat 47, 1702 Groot-Bijgaarden
Vakbegeleider
Caroline De Clercq
caroline.declercq@vlp-scholennetwerk.be
0486 98 92 93
Vakbegeleider
Ingrid Saelen
ingrid.saelen@vlp-scholennetwerk.be
0473 95 78 39
Vakbegeleider
Didier Goemaere
didier.goemaere@vlp-scholennetwerk.be
0486 92 07 43
Vakbegeleider
Machteld Verhenne
machteld.verhenne@vlp-scholennetwerk.be
0496 29 91 42
Vakbegeleider
Stefaan Raats
stefaan.raats@vlp-scholennetwerk.be
03 775 69 67

Downloads:

De begeleiders op een rij

Pedagogische begeleidingsdienst - Schooljaar 2018-2019
Overzicht van de contactgegevens van alle begeleiders.

Begeleidingsaanvraag Basisonderwijs

Hoe kan je een begeleidingsinterventie aanvragen?

Begeleidingsaanvraag Secundair Onderwijs

Hoe kan je een begeleidingsinterventie aanvragen?