Deze website maakt gebruik van cookies Wij gebruiken cookies om je surfervaring op onze site te optimaliseren. Bezoek je onze website, dan vragen we je om akkoord te gaan met deze cookies. - Cookies Meer informatie Cookies toestaan

Begeleidingsdienst SO

Begeleidingsdienst SO

Directeur
Geert Mortier
geert.mortier@vlp-scholennetwerk.be
0479 58 06 97
Niveaucoördinator / schoolbegeleider
Didier Goemaere
didier.goemaere@vlp-scholennetwerk.be
0486 92 07 43
Identiteit en pastoraal
Joke Maex
joke.maex@vlp-scholennetwerk.be
0486 38 27 53
Schoolbegeleider
Ingrid Saelen
ingrid.saelen@vlp-scholennetwerk.be
0473 95 78 39

Vakbegeleiders

Hendrik Placestraat 47, 1702 Groot-Bijgaarden
Vakbegeleider
Caroline De Clercq
caroline.declercq@vlp-scholennetwerk.be
0486 98 92 93
Vakbegeleider
Ingrid Saelen
ingrid.saelen@vlp-scholennetwerk.be
0473 95 78 39
Vakbegeleider
Didier Goemaere
didier.goemaere@vlp-scholennetwerk.be
0486 92 07 43
Vakbegeleider
Machteld Verhenne
machteld.verhenne@vlp-scholennetwerk.be
0496 29 91 42
Vakbegeleider
Stefaan Raats
stefaan.raats@vlp-scholennetwerk.be
03 775 69 67

Documentatie

Wie verder klikt op één van de thema's of vakken vindt er documenten, materialen, praktijkverhalen...
Wellicht heb ook jij interessante verhalen, ervaringen of materialen die de moeite waard zijn om hier tussen te plaatsen. Het delen van goede ideeën, is een zeer praktijkgerichte vorm van nascholing.