Deze website maakt gebruik van cookies Wij gebruiken cookies om je surfervaring op onze site te optimaliseren. Bezoek je onze website, dan vragen we je om akkoord te gaan met deze cookies. - Cookies Meer informatie Cookies toestaan

Begeleidingsdienst SO

Begeleidingsdienst SO

Directeur
Geert Mortier
geert.mortier@vlp-scholennetwerk.be
0479 58 06 97
Niveauco÷rdinator / schoolbegeleider
Didier Goemaere
didier.goemaere@vlp-scholennetwerk.be
0486 92 07 43
Identiteit en pastoraal
Joke Maex
joke.maex@vlp-scholennetwerk.be
0486 38 27 53
Schoolbegeleider
Ingrid Saelen
ingrid.saelen@vlp-scholennetwerk.be
0473 95 78 39

Vakbegeleiders

Hendrik Placestraat 47, 1702 Groot-Bijgaarden
Aardrijkskunde, biologie, biotechnieken, biotechnische wetenschappen, chemie, natuurwetenschappen, STEM
Sabine Bosteels
sabine.bosteels@vlp-scholennetwerk.be
0485 84 38 83
Economie en organisatie
Kristof Degryse
kristof.degryse@vlp-scholennetwerk.be
0494 47 54 95
Frans
Didier Goemaere
didier.goemaere@vlp-scholennetwerk.be
0486 92 07 43
CLIL, Duits, Engels, GOK, moderne talen, Nederlands, taalbeleid, taal en communicatie
Ingrid Saelen
ingrid.saelen@vlp-scholennetwerk.be
0473 95 78 39
Fysica, STEM, techniek, wiskunde
Machteld Verhenne
machteld.verhenne@vlp-scholennetwerk.be
0496 29 91 42