Begeleidingsdienst SO

Begeleidingsdienst SO

Directeur en begeleider lasalliaanse identiteit
Joke Maex
joke.maex@vlp-scholennetwerk.be
0486 38 27 53
Begeleider lasalliaanse identiteit / pastoraal op school
Hendrik-Jan Gubbelmans
hendrik-jan.gubbelmans@vlp-scholennetwerk.be
0472 85 56 12
Niveauco÷rdinator / Schoolbegeleider
Ingrid Saelen
ingrid.saelen@vlp-scholennetwerk.be
0473 95 78 39
Schoolbegeleider
Didier Goemaere
didier.goemaere@vlp-scholennetwerk.be
0486 92 07 43

Vakbegeleiders

Hendrik Placestraat 47, 1702 Groot-Bijgaarden
Economie en organisatie
Kristof Degryse
kristof.degryse@vlp-scholennetwerk.be
0494 47 54 95
Frans
Didier Goemaere
didier.goemaere@vlp-scholennetwerk.be
0486 92 07 43
CLIL, Duits, Engels, GOK, moderne talen, Nederlands, taalbeleid, taal en communicatie
Ingrid Saelen
ingrid.saelen@vlp-scholennetwerk.be
0473 95 78 39
Fysica, STEM, techniek, wiskunde
Machteld Verhenne
machteld.verhenne@vlp-scholennetwerk.be
0496 29 91 42